Ślusarz - gradowacz

Lokalizacja: Bielsko Biała

Miejsce pracy: Bielsko Biała (śląskie, Polska)

Branża:

- Praca fizyczna
- Produkcja

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: zawodowe

Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Celem Agencji Zatrudnienia HR SIGMA jest umożliwienie kontaktu pomiędzy rozwijającymi się firmami a osobami poszukującymi nowego zatrudnienia.

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9591.

Opis stanowiska:

  • wykonywanie prac ślusarskich: cięcie, szlifowanie, wiercenie itp.

  • samodzielna praca na podstawie rysunku technicznego

  • odpowiedzialność za stan techniczny maszyn i urządzeń

  • przestrzeganie przepisów bhp, p. poż.

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub chęć do pracy i nauki zawodu

  • umiejętność rozpoznawania podstawowych usterek obsługiwanych sprzętów

  • zdolności manualne oraz dobra koordynacja ruchowa

  • sumienność i zaangażowanie w pracę

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy

  • punktualność, dyspozycyjność

Oferujemy:

  • pracę w młodym dynamicznym zespole

  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • stabilne zatrudnienie

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres mailowy z dopiskiem ślusarz-gradowacz

'Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest HR SIGMA , z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Kustronia 39. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt.6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Panu/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne'

Aktualna klauzula do CV po polsku

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Dodatkowa klauzula zgody na przyszłe nabory:

Jeżeli kandydat chce, żeby aplikacja była brana pod uwagę w innych projektach rekrutacyjnych proszony jest o dopisanie klauzuli:

' Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez HR SIGMA ( Bielsko-Biała ul. Kustronia 39), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych'

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).'

Dodano dnia: 14-07-2018