Serwisant maszyn CNC

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Miejsce pracy: Bielsko-Biała (śląskie, Polska)

Branża:

- Praca fizyczna
- Produkcja

Forma zatrudnienia: pełen etat

Celem Agencji Zatrudnienia HR SIGMA jest umożliwienie kontaktu pomiędzy rozwijającymi się firmami a osobami poszukującymi nowego zatrudnienia.

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9591.

Opis stanowiska:

  • serwisowanie maszyn oraz doradztwo techniczne w zakresie maszyn dla wyposażenia krojowni (cuttery jedno i wielowarstwowe, lagowarki, maszyny do cięcia na pasy, magazyny dla rolek materiału znanych marek niemieckich i hiszpańskich),

  • prace instalacyjne oraz montażowe na rzecz klientów firmy,

  • przeprowadzanie szkoleń z obsługi maszyn,

  • praca mobilna na terenie całego kraju  oraz stacjonarnie w biurze w Bielsku-Białej ,

  • praca od poniedziałku do piątku,

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze maszyn CNC lub wykształcenie kierunkowe,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • prawo jazdy kat.B,

  • gotowość do wyjazdów służbowych,

  • znajomość podstaw elektroniki i mechaniki,

Mile widziane:

  • praktyczna znajomość maszyn CNC wyposażenia,

  • dobra znajomość rysunku technicznego,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,

  • komunikatywność i otwartość w kontaktach z klientami.

Oferujemy:

  • ciekawą i dynamiczną pracę w młodym zespole,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • umowę o pracę,

  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód,

  • odpowiednie szkolenie

  • kontakt z innowacyjnymi technologiami.

kontakt telefoniczny pod numer : 727555255

"Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest HR SIGMA , z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Kustronia 39. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt.6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Panu/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne"

Aktualna klauzula do CV po polsku

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Dodatkowa klauzula zgody na przyszłe nabory:

Jeżeli kandydat chce, żeby aplikacja była brana pod uwagę w innych projektach rekrutacyjnych proszony jest o dopisanie klauzuli:

" Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez HR SIGMA ( Bielsko-Biała ul. Kustronia 39), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych"

Dodano dnia: 14-07-2018