MAJSTER BUDOWY - Szwecja

Lokalizacja: Warszawa

MAJSTER BUDOWY - Szwecja Miejsce pracy: (za granicą) Warszawa (mazowieckie, Polska) Nr ref.: 03/07 Branża: Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: średnie Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Kim jesteśmy?

Firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, prowadzącą usługi w dziedzinie budownictwa inżynieryjnego i przemysłowego poszukujemy do naszego zespołu:

MAJSTRÓW BUDOWY Z J. ANGIELSKIM

Zadania:

  • Nadzór nad wyznaczonym zakresem robót zbrojarskich
  • Ścisła współpraca z brygadą

Wymagania:

  • Znajomości prac zbrojarskich
  • Swobodnego porozumiewania się w języku angielskim
  • Odczytywania schematów zbrojarskich

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Na okresie próbnym 2100 euro netto/mc
  • Zorganizowane i opłacone mieszkania łącznie z mediami- pokoje jednoosobowe
  • Do dyspozycji auto służbowe, niezbędne narzędzia do pracy
  • Dojazd do pracy, przejazdy z kontraktu w dwie strony oraz na święta
  • ZUS opłacony od realnych zarobków
  • Wynagrodzenie wypłacane w euro do 10-tego każdego miesiąca

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij nam swoje CV lub zadzwoń (tel. 518-215-122 Ania)

Możesz też wysłać SMS o treści: MAJSTER BUDOWY SZWECJA - oddzwonimy☺

Dodano dnia: 14-07-2018