Technik utrzymania ruchu - Elektryk

Lokalizacja: Tczew

Miejsce pracy: Tczew (pomorskie, Polska)

Branża:

- Inżynieria
- Praca fizyczna
- Produkcja

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: zawodowe

BELBAL produkuje i drukuje balony lateksowe, które są wykorzystywane w kampaniach reklamowych lub sprzedawane w specjalistycznych sklepach klientom (imprezy okolicznościowe, eventy, itp.). W ciągu ostatnich 30 lat firma stała się światowym liderem w branży imprez i dziś balony BELBAL są sprzedawane w ponad 60 krajach na całym świecie. W 2015 roku firma została przejęta przez młodych przedsiębiorców, którzy zmierzają do dalszego rozwoju firmy z naciskiem na produkcję na imprezy. Dzisiaj BELBAL zatrudnia około 300 osób, w 6 biurach na całym świecie.

POSZUKUJEMY DO NASZEGO ZESPOŁU:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie napraw maszyn i urządzeń

  • Diagnozowanie problemów, ich analizowanie, poszukiwanie przyczyn źródłowych oraz proponowanie rozwiązań w celu uniknięcia problemów w przyszłości

  • Wykonywanie prac konserwujących mających na celu prawidłowe działanie linii produkcyjnych / maszyn

PROFIL KANDYDATA:

  • Wykształcenie zawodowe techniczne (elektryk, elektronik, elektromechanik )

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Samodzielność, dokładność

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY:

Umowę o pracę na pełny etat/niepełny etat Stałe wynagrodzenie Dofinansowanie do karty medycznej Grupowe ubezpieczenie pracownicze
Dofinansowanie do karty multisport Transport pracowniczy z kierunków: Pruszcz, Gniew Szansę zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej Wsparcie ze strony kadry zarządzającej

  System premiowy Dofinansowanie do urlopu

Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą przycisku 'Aplikuj Teraz'

Dodano dnia: 14-07-2018