Magazynier

Lokalizacja: Zielona Góra

Magazynier Miejsce pracy: Zielona Góra (lubuskie, Polska) Branża: - Łańcuch dostaw - Praca fizyczna Forma zatrudnienia: pełen etat

Obowiązki:

  • przyjmowanie dostaw,
  • wydawanie surowca do produkcji,
  • przyjmowanie wyrobu gotowego,
  • załadunek,
  • obsługa magazynu.

Wymagania:

  • znajomość obsługi komputera,
  • dobra organizacja własnej pracy,
  • doświadczenie w pracy w charakterze magazyniera,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • sumienność i rzetelność w wykonywaniu codziennych obowiązków.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • premie miesięczne oraz dodatki,
  • bony oraz nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji (system sugestii pracowniczych-Kaizen),
  • ubezpieczenie grupowe PZU,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (bony świąteczne, karty sportowe, imprezy kulturalno-oświatowe, paczki dla dzieci),
  • wyjazdy szkoleniowo-integracyjne,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,
  • możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą 'Aplikuj Teraz'

Dodano dnia: 14-07-2018