Technolog

Lokalizacja: Zielona Góra

Technolog Miejsce pracy: Zielona Góra (lubuskie, Polska) Branża: - Inżynieria - Produkcja Forma zatrudnienia: pełen etat

Podstawowe zadania:

  • projektowanie nowych wyrobów,
  • wykonywanie prób technologicznych,
  • opracowywanie dokumentacji technologicznej, w tym: opisy parametrów produkcji, opracowanie specyfikacji produktów,
  • wykonywanie kalkulacji kosztów wytwarzania wyrobów,
  • ocena materiałów i surowców stosowanych w produkcji,
  • rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych,
  • wspieranie projektów doskonalenia procesów produkcyjnych,
  • działania mające na celu optymalizację oraz podniesienie wydajności produkcji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane włókiennicze/doświadczenie w pracy w zakładach włókienniczych),
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość systemów ERP,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • systematyczność i dobra organizacja pracy,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • premie kwartalne,
  • bony oraz nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji (system sugestii pracowniczych-Kaizen),
  • ubezpieczenie grupowe PZU,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (bony świąteczne, karty sportowe, imprezy kulturalno-oświatowe, paczki dla dzieci),
  • wyjazdy szkoleniowo-integracyjne,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,
  • możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych Osobowych przez Administratora Danych w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji. Zapoznałam/zapoznałem się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich Danych Osobowych i możliwości ich poprawiania.” Brak powyższej zgody uniemożliwia wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w procesie rekrutacji.

Dodano dnia: 14-07-2018