Pracownik produkcji

Lokalizacja: Anywhere)

Miejsce pracy: mazowieckie, Polska

Branża:

- Praca fizyczna
- Produkcja

Forma zatrudnienia: pełen etat

Ro-Ma Zakłady Narzędzi Skrawających Sp. z o.o. od ponad 40 lat działa prężnie na rynku polskim i na rynkach zagranicznych. Produkty Ro-Ma kojarzone są z wysoką jakością połączoną z zaawansowaną technologią i nowoczesnym projektem. Wciąż udoskonalamy swoje rozwiązania i jednocześnie wciąż poszukujemy nowych.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • pomoc dla pracowników obsługi maszyn produkcyjnych

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie zawodowe

  • mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym

  • sprawność fizyczna, zręczność, zdolności manualne

  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania prac fizycznych

  • gotowość do podjęcia pracy dwuzmianowej i w pełnym wymiarze godzin

Zapewniamy:

  • możliwość nauki i zdobywania praktycznych umiejętności,

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy

  • dobre warunki zatrudnienia

  • przyjazna atmosferę pracy

Prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) za pomocą 'Aplikuj Teraz'

Dodano dnia: 14-07-2018