Operator Wsparcia Produkcji

Lokalizacja: Cały kraj

Miejsce pracy: Zielonka (mazowieckie, Polska)

Branża:

- Kontrola jakości
- Praca fizyczna
- Produkcja

Forma zatrudnienia: pełen etat

Firma Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na potrzeby firm produkcyjnych.Firma świadczy dla swoich Klientów usługi z zakresu wsparcia procesu

montażu / produkcji.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.aasystems.pl - gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

OPIS STANOWISKA:

  • realizacja produkcji na podstawie dziennych planów pracy,

  • raportowanie uwag i niezgodności,

  • kontrola wyrobów zgodnie z planami sprawdzania,

WYMAGANIA:

  • dyspozycyjność,

  • chęć do pracy,

  • zdolności manualne

OFERUJEMY:

  • wysokie wynagrodzenie,

  • miła atmosfera pracy,

  • praca w renomowanej firmie,

  • możliwość rozwoju,

  • umowa zlecenie + ubezpieczenie NNW,

  • szkolenie wdrażające - nie wymagamy doświadczenia

'Nie wysyłaj do nas CV, podaj tylko numer telefonu lub adres e-mail - Skontaktujemy się z Tobą. Nadmiarowe dane będą za każdym razem usuwane'

Zachęcam również do skorzystania z naszej nowej Platformy. Wystarczy, ze naciśniesz po prawej stronie ogłoszenia na 'Nowoczesny sposób rekrutacji Platforma e-learning' a możesz przejść przez rekrutacje bez wychodzenia z domu.

Dodano dnia: 14-07-2018