Operator Wsparcia Produkcji

Lokalizacja: Cały kraj

Miejsce pracy: Gliwice (śląskie, Polska)

Branża:

- Kontrola jakości
- Praca fizyczna
- Produkcja

Forma zatrudnienia: pełen etat

Firma Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na potrzeby firm produkcyjnych.Firma świadczy dla swoich Klientów usługi z zakresu wsparcia procesu montażu / produkcji.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.aasystems.pl - gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

Opis stanowiska:

Poszukujemy chętnych osób do pracy na stanowisko wsparcia produkcji w Gliwicach.

Jeżeli:

  • jesteś zaangażowany w swoją pracę;

  • wykonujesz ją sumiennie;

  • stawiasz na rozwój;

  • szukasz docelowo stałej pracy.

To jest to idealne miejsce dla Ciebie !

Nie musisz mieć doświadczenia. Wszystkiego Cię nauczymy!

Oferujemy:

  • stawkę godzinową;

  • umowę zlecenie + NNW;

  • możliwość rozwoju;

  • opiekę koordynatora;

  • miła atmosferę.

Dołącz do nas już dziś!

Nie masz doświadczenia? Nic nie szkodzi. Wszystkiego Cię nauczymy!

Nie wysyłaj CV! Wystarczy tylko Twój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą.

Zachęcam również do skorzystania z naszej nowej Platformy. Wystarczy, ze naciśniesz po prawej stronie ogłoszenia na 'Nowoczesny sposób rekrutacji Platforma e-learning' a możesz przejść przez rekrutacje bez wychodzenia z domu.

Dodano dnia: 14-07-2018