Pracownik działu techniczno-handlowego

Lokalizacja: Wrocław

Miejsce pracy: Wrocław (dolnośląskie, Polska)
Nr ref.: PR/dz/TH

Branża:

- Inżynieria
- Obsługa klienta
- Sprzedaż

Forma zatrudnienia: pełen etat

Firma NPI Sp. z o.o. poszukuje osobę na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie ofert handlowych i zamówień, kontakty z dostawcami;

  • prowadzenie procesu sprzedaży (kontakty telefoniczne, mailowe, spotkania);

  • doradztwo techniczne i dobór optymalnych rozwiązań technicznych w zakresie sprzedawanych produktów

  • udział w targach branżowych

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne;

  • dyspozycyjność; komunikatywność;

  • kreatywność, umiejętność pracy w zespole;

  • dobra organizacja pracy, samodzielność w wykonywaniu zadań;

  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z armaturą przemysłową bądź automatyzacją procesów przemysłowych;

  • mile widziani absolwenci i studenci ostatnich lat studiów technicznych oraz techników;

  • znajomości języka angielskieqo / niemieckiego będzie dodatkowym atutem;

  • gotowość do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowq o prace;

  • możliwość rozwoju;

  • przyjazne środowisko pracy;

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku;

  • niezbędne szkolenia techniczne.

Oferty wyłącznie mailowe prosimy o przesyłanie klikając w przycisk aplikowania

Dodano dnia: 14-07-2018