Mechanik

Lokalizacja: Czarna Woda

Szczegóły oferty:

Mechanik
Miejsce pracy: Czarna Woda (pomorskie, Polska)
Nr ref.: mechanik

Branża:

- Inżynieria
- Praca fizyczna
- Produkcja

Forma zatrudnienia: pełen etat

STEICO - producent materiałów budowlanych przyjaznych środowisku, lider wśród materiałów izolacyjnych z włókna drzewnego poszukuje osobę na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • diagnozowanie i usuwanie usterek maszyn produkcyjnych

  • wykonywanie napraw bieżących, przeglądów, konserwacji i remontów maszyn i urządzeń

  • przeprowadzanie konserwacji i przeglądów maszyn

  • udział w stawianiu i podłączaniu nowych maszyn

  • ocenę stanu technicznego maszyn i urządzeń

  • prowadzenie dokumentacji

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie minimum zawodowe o podobnym profilu

  • znajomość zagadnień związanych z budową maszyn oraz znajomość mechaniki

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • umiejętność obsługi komputera

  • gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie zasadnicze w zależności od doświadczenia

  • premia uznaniowa

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • stabilność zatrudnienia

  • pakiet socjalny dla pracowników Steico:

  • wczasy pod gruszą

  • dofinansowanie czesnego (szkoły wyższe, studia, szkoły zawodowe)

  • dofinansowanie do wyjazdów/wycieczek dla pracowników

  • dofinansowanie do wyjazdów dzieci pracowników (ferie zimowe, kolonie letnie)

  • paczki ze słodyczami na Święta Bożego Narodzenia dla dzieci pracowników

  • zabawa karnawałowa

  • bony świąteczne (Święta Wielkanocne)

  • grupowe ubezpieczenie na życie.

Dołącz do Nas. Pracuj w STEICO!

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj teraz

Dodano dnia: 14-07-2018