Tester IT

Lokalizacja: Łódź

Szczegóły oferty:

Tester IT
Miejsce pracy: Łódź (łódzkie, Polska)
Nr ref.: 1108931

Forma zatrudnienia: kontrakt

Hays IT Contracting to nowoczesna firma zatrudniająca specjalistów IT z innowacyjnymi i rozwojowymi projektami.

Dla naszego klienta branży bankowej, aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem Tester IT.

Data rozpoczęcia: sierpień/wrzesień 2018

Rodzaj pracy: umowa B2B

Obowiązki:

• Testowanie aplikacji wewnętrznych i zewnętrznych dla klienta wewnętrznego i klientów zewnętrznych

• Codzienne tworzenie przypadków testowych

• Sprawna komunikacja z deweloperami w celu polepszenia jakości testowania

• Praca z różnorodnymi projektami które umożliwiają styczność z wieloma technologiami

Wymagania:

• Co najmniej 6 miesięcy doświadczenia jako Tester Manualny

• Umiejętność posługiwania się narzędziami: JIRA, TFS

• Znajomość HPQC będzie dużym plusem

• Rzetelność i kreatywność przy tworzeniu przypadków testowych i nowych procedur

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna Medicover, karta Multisport

• Możliwość pogłębienia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku telekomunikacyjnym (firma międzynarodowa)

Dodano dnia: 13-07-2018