PRACOWNIK KONTROLI JAKOŚCI (PODWYKONAWCA PORSCHE)

Lokalizacja: Lipsk

Miejsce pracy: Lipsk (podlaskie, Polska)
Nr ref.: C/007

Branża:

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: podstawowe

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszych Klientów z Niemiec poszukujemy:

PRACOWNIK KONTROLI JAKOŚCI  (PODWYKONAWCA PORSCHE)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

  • Kontrola jakości produktów

  • Praca przy taśmie produkcyjnej

  • Pakowanie różnych artykułów

WYMAGANIA:

  • KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

  • Sprawność manualna oraz dobry wzrok (warunek konieczny)

  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy kontroli jakości

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (warunek konieczny)

  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą

  • Pełny pakiet socjalny

  • Długotrwałe zatrudnienie w renomowanym niemieckim zakładzie produkcyjnym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (9 € brutto/godzina + dodatki zmianowe)

  • Możliwość pracy w nadgodzinach

  • Zakwaterowanie

  • Możliwość pracy dla PAR (warunek: KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego)

  • Pomoc w organizacji wyjazdu

  • Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów

  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Dodano dnia: 13-07-2018