PAKOWACZ / PAKOWACZKA

Lokalizacja: Tczew

Miejsce pracy: Tczew (pomorskie, Polska)

Branża:

- Łańcuch dostaw
- Praca fizyczna
- Produkcja

Forma zatrudnienia: pełen etat

BELBAL to europejska firma działająca w branży balonów lateksowych. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą balonów lateksowych. W ciągu ostatnich 30 lat firma stała się globalnym punktem w branży reklamowej, a dziś balony BELBAL sprzedawane są w ponad 60 krajach.

Nasz sukces tworzą osoby, które odważnie realizują innowacyjne projekty, doskonale potrafią współpracować w zespole i z ogromnym zaangażowaniem dążą do realizacji ambitnych celów.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca na stanowiskach produkcyjnych

  • Pakowanie naszych produktów

  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA:

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

  • Zdolności manualne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Rzetelność i dokładność

OFERUJEMY:

  • Umowę o prace na pełen/ niepełen etat

  • Stałe wynagrodzenie

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Grupowe ubezpieczenie

  • Transport pracowniczy z kierunków : Gniew, Pruszcz Gdański

  • Szansę zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej

  • Wsparcie ze strony kadry zarządzającej

  • Dofinansowanie do urlopu

  • System premiowy

Dodano dnia: 13-07-2018