Inżynier Produkcji

Lokalizacja: Mielec

Miejsce pracy: Mielec (podkarpackie, Polska)
Nr ref.: IP

Branża:

- Inżynieria
- Produkcja

Forma zatrudnienia: pełen etat

RBC Bearings Incorporated, międzynarodowy producent wysoce zaawansowanych technicznie łożysk oraz części lotniczych w Mielcu poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Tworzenie koncepcji produkcji nowych części oraz ich wdrażanie,

  • Prowadzenie dokumentacji projektowe nowej części,

  • Inicjowanie i uczestnictwo w tworzeniu kart procesu,

  • Opracowywanie strategii dla produkcji nowej części/ nowych technologii,

  • Analiza kosztów dla nowych uruchomień,

  • Tworzenie procesów produkcyjnych/programów cnc,

  • Opracowywanie specyfikacji/wymagań dla maszyn cnc,

  • Planowanie, przygotowywanie produkcji nowych części

  • Monitorowanie produkcji bieżącej i rozwiązywanie problemów produkcyjnych dla utrzymania lub poprawy standardów

  • Ciągła optymalizacja procesów realizowanych na maszynach w zakresie jakości oraz wydajności

  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej/programowej zgodnie z obowiązującymi wymaganiami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Minimum 3 letnie  doświadczenie w pracy na stanowiskach w obszarze produkcji (branża lotnicza lub samochodowa),

  • Doświadczenie  w uruchamianiu nowych produktów,

  • Biegła znajomość rysunku technicznego,

  • Biegła znajomość programu ESPRIT, SOLIDWORKS,

  • Znajomość systemy sterowania FANUC,

  • Cechy analityczne i umiejętność planowania,

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole (otwartość na nowe pomysły i dialog),

  • Umiejętność kontrolowania  własnych wyników pracy,

  • Precyzyjność, dbałość o najmniejsze szczegóły i chęć rozwoju,

  • Dyspozycyjność, systematyczność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,

  • Podstawowa wiedza logistyczna,

  • Praktyczna znajomość zagadnień Lean Manufacturing,

  • Gotowość do podroży służbowych,

  • Gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę, pełny etat,

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności + oferujemy dodatki pozapłacowe,

  • Pracę w Spółce o wysokiej renomie i ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń, rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i samorealizacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora - RBC Bearings Polska Sp. z o.o. z siedzibą w  Mielcu, ul. Wojska Polskiego 16A, 39-300 Mielec,  Polska, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę  oraz na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Niniejszym potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną.

Więcej informacji dot. klauzuli znajdą Państwo na stronie: http://rbcpolska.pl/adm/files/pdf_pl_63.pdf

Dodano dnia: 13-07-2018