Asystent Projektanta

Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Asystent Projektanta Miejsce pracy: Bielsk Podlaski (podlaskie, Polska) Nr ref.: AP Branża: - Administracja biurowa - Budownictwo - Inne Forma zatrudnienia: pełen etat

Arhelan to w 100% polska, dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów spożywczych.

Działamy od ponad 25 lat w województwie podlaskim oraz warmińsko-mazurskim. Zatrudniamy ponad 1200 osób.

Jesteśmy solidnym i społecznie odpowiedzialnym pracodawcą.

W związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie koncepcji zagospodarowania terenu,
  • Przygotowywanie koncepcji obiektów handlowych,
  • Wykonywanie inwentaryzacji i koncepcji adaptacji budynków,
  • Pozyskiwanie warunków przyłączeniowych, map i innych materiałów formalno - prawnych,
  • Weryfikacja dokumentacji pod kątem zgodności z aktualnymi normami i przepisami budowlanymi,
  • Współpraca z zespołem projektantów i pozostałymi działami firmy w zakresie realizowanych projektów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego kierunkowego lub student min. 3 roku (architektura i budownictwo),
  • dobrej i praktycznej znajomości programów CAD,
  • umiejętności biegłego czytania rysunków technicznych,
  • praktycznej znajomości prawa budowlanego, norm i przepisów branżowych,
  • biegłej obsługi edytorów tekstu, arkuszy kalkulacyjnych, klientów poczty email,
  • czynnego prawa jazdy kat. B,
  • dyspozycyjności i poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • rzetelności, systematyczności i umiejętności pracy pod presją czasu,
  • komunikatywności i chęci zdobywania nowych umiejętności.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w projektowaniu powierzchni i obiektów handlowych,
  • praktyczna znajomość procesu inwestycyjnego i procedur administracyjnych,
  • umiejętność kosztorysowania.

Zatrudnionym osobom oferujemy:

  • pracę w stabilnej organizacji w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników,
  • możliwość współpracy z doświadczoną kadrą managerską,
  • narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • udział w realizacji wielu ciekawych projektów.

Zaaplikuj! Mamy krótki proces rekrutacji.

Wysłanie CV > Spotkanie z Kierownikiem > Decyzja

Jeśli jesteś zainteresowany ogłoszeniem, wypełnij formularz rekrutacyjny i wyślij wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych poprzez 'Aplikuj Teraz'

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Więcej o nas na stronie: www.arhelan.pl

Dodano dnia: 13-07-2018