Operator Żurawia

Lokalizacja: Szczecin

Miejsce pracy: Szczecin (zachodniopomorskie, Polska)
Nr ref.: OŻSN 07/2018

Branża:

- Budownictwo
- Praca fizyczna
- Transport / Spedycja / Logistyka

Forma zatrudnienia: pełen etat

Alfa Terminal Szczecin Sp. z o.o. jest uniwersalnym terminalem świadczącym wyspecjalizowane usługi przeładunkowe i składowania towarów masowych oraz ciekłych produktów chemicznych (metanol). Ciągle się rozwijamy i poszukujemy do naszego zespołu osób, które mają ambicje dla tak prężnie działającej organizacji. Stwarzamy możliwości pracy w wielu krajach w międzynarodowym środowisku. Potrafimy docenić Twoją wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie.

Zadania na stanowisku:

  • obsługa sprzętu przeładunkowego,

  • realizacja zadań przeładunkowych oraz prac trymerskich,

  • dbałość o powierzony sprzęt i materiały eksploatacyjne.

Oczekiwania:

  • uprawnienia do obsługi żurawi I Ż (osoby z uprawnieniami kat. II Ż oraz ewentualnie kat. I S będą musiały odbyć praktyczne szkolenie i mieć podwyższone uprawnienia do I Ż - firma pokryje koszty),

  • uprawnienia na wózki widłowe mile widziane,

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku..

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku międzynarodowym,

  • pewne, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Dodano dnia: 13-07-2018