Pomocnik operatora

Lokalizacja: Racibórz

Miejsce pracy: Racibórz (śląskie, Polska)
Nr ref.: PO

Branża:

- Kontrola jakości
- Praca fizyczna
- Produkcja

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: zawodowe

Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Jesteśmy wiodącym producentem kostki brukowej, betonu komórkowego, płyt tarasowych, systemów kanalizacyjnych oraz systemów murków i ogrodzeń.

W związku z rozbudową naszego zespołu

poszukujemy kandydatów na stanowisko

Zadania na stanowisku (Zależnie od przydzielonego stanowiska pracy):

  • Kontrola i sterowanie urządzeniami produkcyjnymi

  • Prace pomocnicze przy linii produkcyjnej

  • Kontrola jakości i selekcja gotowych produktów

Od kandydatów oczekujemy:

  • Motywacji i zaangażowania w wykonywane obowiązki

  • Chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Dużym atutem będzie:

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych lub/i suwnic

  • umiejętności mechaniczne (np. uprawnienia spawalnicze)

Oferujemy:

  • Umowa o pracę (pełny etat)

  • Zarobki brutto (Podstawa + premia) w przedziale 3000-4000 zł

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji (przyuczenia, kursy, szkolenia)

  • Stabilność zatrudnienia

BRUK-BET Sp. Z o.o.

                Posiadamy sieć zakładów produkcyjnych na terenie Polski, opartych na nowoczesnej technologii i jakości produkcji. We własnym zakresie projektujemy  nasze wyroby łącząc nowoczesne i tradycyjne wzornictwo. Prowadzimy również doradztwo w zakresie aranżacji.

W tej chwili Firma Bruk-Bet to:

33 lata nieprzerwanej działalności i całkowicie polski kapitał

Ponad 1200 Pracowników

12 Zakładów i 32 nowoczesne linie produkcyjne

Rozbudowana sieć sprzedaży obejmująca działaniem całą Polskę

Ciągły rozwój i kolejne inwestycje

Pracownicy naszej firmy:

Pracują z nowoczesnymi technologiami - Większość naszych linii produkcyjnych to najnowocześniejsze w Polsce ciągi produkcyjne o bardzo dużym stopniu automatyzacji.

Rozwijają swoje kompetencje poprzez szkolenia i kursy.

Mają jasno wytyczone cele, których realizacja przekłada się na wysokość premii motywacyjnej.

Wykazując się zaangażowaniem i umiejętnościami - dostają możliwości rozwoju swojej kariery w Firmie, poprzez awanse poziome i pionowe.

Są szanowani i uczciwie traktowani, a za rzetelną pracę Firma odwdzięcza się stabilnością i bezpieczeństwem zatrudnienia.

Jeżeli chcą Państwo wspólnie z nami rozwijać firmę

prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk aplikuj na dole ogłoszenia.

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać następującą klauzulę:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)'

Dodano dnia: 13-07-2018