Ślusarz (Spawacz) dz. form

Lokalizacja: Tarnów

Miejsce pracy: Tarnów (małopolskie, Polska)
Nr ref.: ślusarz

Branża:

- Kontrola jakości
- Praca fizyczna
- Produkcja

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: zawodowe

Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Jesteśmy wiodącym producentem kostki brukowej, betonu komórkowego, płyt tarasowych, systemów kanalizacyjnych, elementów konstrukcyjnych oraz systemów murków i ogrodzeń. W związku z rozbudową naszego zespołu i kolejnymi działaniami rozwojowymi, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • Prace ślusarskie przy konserwacji i remontach form

  • Dbanie o wysoką jakość wykonywanych produktów

Od kandydatów oczekujemy:

  • Mile widziane średnie wykształcenie zawodowe, techniczne

  • Podstawowe umiejętności ślusarskie (obsługi narzędzi tj. szlifierka kątowa, wiertarka ręczna, stołowa)

  • Dużym atutem będzie doświadczenie w spawaniu metoda MAG i elektrodą

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego, kontrola zgodności z dokumentacją techniczną oraz znajomości obsługi przyrządów pomiarowych

  • Dokładność, sumienność, skrupulatność, zaangażowanie i chęć do pracy

  • Dobrej organizacji pracy, pomysłowość i kreatywności w rozwiązywaniu problemów technicznych

Oferujemy:

  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie - podstawa i miesięczna premia motywacyjna

  • Stabilność zatrudnienia, umowa o pracę (pełny etat)

  • Pełne przeszkolenie i wsparcie na etapie wdrożenia do pracy oraz możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji

  • Bogaty pakiet socjalny (np. paczki świąteczne, wyprawki szkolne, bilety na mecze w cenie 5 zł)

BRUK-BET Sp. Z o.o.

                Posiadamy sieć zakładów produkcyjnych na terenie Polski, opartych na nowoczesnej technologii i jakości produkcji. We własnym zakresie projektujemy  nasze wyroby łącząc nowoczesne i tradycyjne wzornictwo. Prowadzimy również doradztwo w zakresie aranżacji.

W tej chwili Firma Bruk-Bet to:

33 lata nieprzerwanej działalności i całkowicie polski kapitał

Ponad 1200 Pracowników

12 Zakładów i 32 nowoczesne linie produkcyjne

Rozbudowana sieć sprzedaży obejmująca działaniem całą Polskę

Ciągły rozwój i kolejne inwestycje

Pracownicy naszej firmy:

Pracują z nowoczesnymi technologiami - Większość naszych linii produkcyjnych to najnowocześniejsze w Polsce ciągi produkcyjne o bardzo dużym stopniu automatyzacji.

Rozwijają swoje kompetencje poprzez szkolenia i kursy.

Mają jasno wytyczone cele, których realizacja przekłada się na wysokość premii motywacyjnej.

Wykazując się zaangażowaniem i umiejętnościami - dostają możliwości rozwoju swojej kariery w Firmie, poprzez awanse poziome i pionowe.

Są szanowani i uczciwie traktowani, a za rzetelną pracę Firma odwdzięcza się stabilnością i bezpieczeństwem zatrudnienia.

Jeżeli chcą Państwo wspólnie z nami rozwijać firmę

prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk aplikuj na dole ogłoszenia.

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać następującą klauzulę:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)'

Dodano dnia: 13-07-2018