Specjalista IT / Absolwent Uczelni Technicznej / Przyszły Cloud Engineer

Lokalizacja: Wrocław

Miejsce pracy: Wrocław (dolnośląskie, Polska)
Nr ref.: Wrocław

Branża:

- Administrowanie bazami danych i storage
- Administrowanie systemami

Forma współpracy: pierwsza praca

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: wyższe

Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Aktualnie  wychodząc  naprzeciw  potrzebom  personalnym  naszego  Klienta, międzynarodowej firmy IT, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista IT / Absolwent Uczelni Technicznej / Przyszły Cloud Engineer

Zadania:

Nauka i wdrożenie:

  • Administracja serwerami Microsoft SQL 2012,2014,2016

  • Administracja środowiskiem Active Directory

  • Administracja środowiskiem Release Management

  • Administracja systemami Windows

Ta oferta jest dla Ciebie jeżeli:

  • Posiadasz wykształcenie techniczne

  • Wiążesz swoją ścieżkę zawodową z obszarem IT

  • Praca związana ściśle z zaawansowanym systemami będzie dla Ciebie ciekawym wyzwaniem

  • Interesuje Cię rozwój zawodowy i jesteś otwarty na intensywną naukę

  • Komunikujesz się swobodnie w języku angielskim

  • Masz za sobą pierwsze praktyki studenckie związane z obszarem informatyki

  • Nie boisz się wyzwań i samodzielności w miejscu pracy

  • Jesteś nastawiony na współpracę z zespołem

  • Zależy Ci na długofalowej współpracy z pracodawcą

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna (pakiet indywidulny w pełni opłacany przez firmę)

  • karta mulit sport benefit (też opłacana)

  • karta podarunkowa Sodexo

  • dofinansowanie do okularów

  • chillout roomy

  • świeże owoce, kawa i herbata bez ograniczeń

  • dofinasowanie do kursów angielskiego (60%)

  • szkolenia miękkie i techniczne

Dodano dnia: 12-07-2018