Księgowa/y

Lokalizacja: Łódź

Szczegóły oferty:

Księgowa/y
Miejsce pracy: Łódź (łódzkie, Polska)

Branża:

Forma zatrudnienia: pełen etat

FIRMA PRB BUDOMAL RAFAŁ LEŚNIAK poszukuje osoby na stanowisko Księgowa/y do prowadzenia grupy firm rozliczających się na KPIR oraz Księgach Handlowych (praca w programach z grupy Symfonia)

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej księgowości, KPiR

  • bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno-merytorycznym

  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;

  • sporządzanie deklaracji PIT, VAT, CIT

  • uzgadnianie sald kont księgowych

Oczekujemy:

  • mile widziana znajomość programu Symfonia Sage Finanse i Księgowość, Mała Księgowość;

  • znajomość ustawy PDOP, PDOF i VAT;

  • 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • bardzo dobrej organizacji pracy;

  • odpowiedzialności, sumienności, rzetelności i terminowości.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • pracę w profesjonalnym zespole;

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • programy Multisport i Medicover

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i Listu motywacyjnego za pomocą:

Dodano dnia: 12-07-2018