Księgowa/y

Lokalizacja: Łódź

Księgowa/y Miejsce pracy: Łódź (łódzkie, Polska) Branża: Forma zatrudnienia: pełen etat

FIRMA PRB BUDOMAL RAFAŁ LEŚNIAK poszukuje osoby na stanowisko Księgowa/y do prowadzenia grupy firm rozliczających się na KPIR oraz Księgach Handlowych (praca w programach z grupy Symfonia)

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej księgowości, KPiR
  • bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno-merytorycznym
  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • sporządzanie deklaracji PIT, VAT, CIT
  • uzgadnianie sald kont księgowych

Oczekujemy:

  • mile widziana znajomość programu Symfonia Sage Finanse i Księgowość, Mała Księgowość;
  • znajomość ustawy PDOP, PDOF i VAT;
  • 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobrej organizacji pracy;
  • odpowiedzialności, sumienności, rzetelności i terminowości.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w profesjonalnym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • programy Multisport i Medicover

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i Listu motywacyjnego za pomocą:

Dodano dnia: 12-07-2018