Kierownik Budowy / Kierownik Robót

Lokalizacja: Łódź

Miejsce pracy: Łódź (łódzkie, Polska)

Branża:

- Budownictwo
- Inżynieria

Forma zatrudnienia: pełen etat

BUDOMAL jest jedną z wiodących firm budowlanych w Polsce dzięki konsekwentnej polityce jakości oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze.

W związku z dynamicznym rozwojem firma zatrudni osobę na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • obowiązki Kierownika wynikające z przepisów Prawa Budowlanego

  • harmonogramowanie robót i nadzór nad terminową realizacją

  • kontrola i optymalizacja kosztów

  • monitorowanie i kontrola podwykonawców

  • zarządzanie zasobami i kontrola jakości

  • aktywna współpraca w procesie przygotowania produkcji

  • nadzór jakościowy nad prowadzonymi pracami

  • nadzór i przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

  • doświadczenie w realizacji obiektów mieszkaniowych oraz wykonawstwo dużych inwestycji kubaturowych na stanowisku KB lub KR, doświadczenie przy realizacji obiektów z zakresu rewitalizacji będzie dodatkowym atutem

  • wymagane wykształcenie wyższe budowlane, uprawnienia budowlane do kierowania robotami bez ograniczeń

  • znajomość prawa budowlanego i procedur administracyjnych w zakresie prowadzenia budowy i uzyskiwania decyzji o pozwoleniu na użytkowanie

  • analiza dokumentacji wykonawczej pod względem zasadności zastosowanych rozwiązań

  • przygotowanie i organizacja placu budowy

  • koordynacja robót branżowych

  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej

  • doskonała samodzielna organizacja pracy i skuteczność w działaniu, umiejętność kierowania zespołem

  • znajomość środowiska Windows (Outlook, Excel), MS Project, AutoCad

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej, realizującej duże przedsięwzięcia budowlane,

  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego poprzez szkolenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i Listu motywacyjnego (+ Referencji) z dopiskiem 'Kierownik Budowy' , 'Kierownik Robót' za pomocą:

Dodano dnia: 12-07-2018