Księgowa/Księgowy

Lokalizacja: Brójce

Miejsce pracy: Brójce (lubuskie, Polska)

Branża:

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalne doświadczenie: 2-4 lat

Opis stanowiska:

  • ewidencja i dekretacja dokumentów księgowych, faktur zakupu i sprzedaży w walucie(wnt, wdt, import, eksport) i PLN;

  • księgowanie raportów kasowych, wyciągów bankowych walutowych, złotówkowych;

  • sporządzanie deklaracji  podatkowych VAT 7,  informacji podsumowującej VAT UE,

  • sporządzanie sprawozdań do GUS-u;

  • monitoring i nadzór spływu należności i spłat zobowiązań;

  • rozliczanie różnic kursowych;

  • Weryfikacja dokumentów kosztowych

  • Sporządzanie sprawozdań na potrzeby zarządu

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w dziale księgowości

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Komunikatywność

  • Dobra organizacja pracy

  • Mile widziana znajomość programu COMARCH CDN XL

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego / niemieckiego

Oferujemy:

  • Stałą stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole.

Dodano dnia: 12-07-2018