IT Recruitment Consultant

Lokalizacja: Anywhere)

IT Recruitment Consultant Miejsce pracy: mazowieckie, Polska Nr ref.: W90618WWA Branża: - Human Resources / Zasoby ludzkie - IT - Administracja - Sprzedaż Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: wyższe Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie i poszerzanie grupy nowych Klientów w obszarze IT,
  • Sprzedaż usług rekrutacyjnych,
  • Badanie potrzeb, doradztwo, budowanie relacji z potencjalnymi klientami,
  • Analiza rynku kandydatów i aktywne pozyskiwanie kandydatów na stanowiska w branży IT,
  • Samodzielna realizacja end-to-end projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla z rynku IT.

Wymagania:

  • Doświadczenie w inicjowaniu rozmów z potencjalnymi klientami,
  • Umiejętność prowadzenia rozmów biznesowych oraz  budowania relacji,
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży i/lub rekrutacji (obszar IT 1-2 lata),
  • Znajomości specyfiki polskiego rynku rekrutacyjnego,
  • Preferowane doświadczenie w sprzedaży usług HR,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (rosyjski będzie atutem),
  • Otwartość na nowe doświadczenia i chęć zdobywania wiedzy,
  • Dobra znajomość programów pakietu Office,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie premiowe związane z pozytywnym zamykaniem projektów rekrutacyjnych,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Udział w konferencjach, certyfikacjach i szkoleniach,
  • Brak dress-code (poza sytuacjami oficjalnymi) niekorporacyjny klimat,
  • Strefa relaksu (TV, konsola do gier playstation4),
  • Nowoczesne biuro z w pełni wyposażoną kuchnią i dostępem do dobrej kawy i herbaty.

Dodano dnia: 12-07-2018