Global Finance Controller

Lokalizacja: Szczecin

Ogłoszenie Bezpośrednie

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej w związku z dalszym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków
Planowanie finansowe we współpracy z partnerami biznesowymi wewnątrz organizacji
Udział w przygotowywaniu budżetu rocznego, prognoz finansowych, rachunku wyników, bilansu i cash flow
Przygotowywanie danych do sprawozdań finansowych oraz cyklicznych raportów zarządczych
Raportowanie, analiza i prezentacja wyników finansowych
Współrealizacja projektów w obszarze operacji
Analiza projektów inwestycyjnych
Kalkulacja kosztów
Budżetowanie oraz proces forecastowania
Zapewnienie merytorycznego wsparcia w obszarze zagadnień finansowych dla wybranych działów w organizacji - rola Biznes Partnera
Przygotowywanie, bieżąca aktualizacja i wdrażanie procedur controlingowych

Poszukiwane kompetencje
Minimum 4-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie produkcyjnej
Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Księgowość, Ekonomia lub pokrewne)
Znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz środowiska klasy ERP
Wysoka kultura osobista
Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
Umiejętność wyznaczania priorytetów i doskonała organizacja pracy
Gotowość do pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
Gotowość do wyjazdów 50-60 dni w roku

Oferujemy
Możliwość realnego rozwoju w strukturach firmy
Stabilną pracę w międzynarodowej firmie
Pakiet dodatków pozapłacowych m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowania do kursów, szkoleń, bony i paczki świąteczne)
Przyjazna atmosfera pracy
Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy home-office 2 razy w miesiącu

Zapraszamy do aplikacji: https://coberon.elevato.net/pl/global-finance-controller,j,146

Dodano dnia: 07-06-2018

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy