Doradca Osobisty

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Klienta Indywidualnego

Zakres obowiązków;
Aktywne pozyskiwanie Klientów z segmentu Klienta indywidualnego,
Budowanie długotrwałych relacji z Klientami,
Sprzedaż produktów bankowych,
Indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta,
Realizacja założonych planów sprzedażowych,
Zapewnienie profesjonalnej obsługi.

Wymagania:
Łatwość nawiązywania kontaktów z nowymi Klientami,
Motywacja oraz entuzjazmu do realizowania zadań,
Umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań Klientów,
Gotowość do pracy w dynamicznym otoczeniu,
Szerokie spojrzenie na możliwości oferty,
Mile widziane umiejętności prowadzenia cross-sellingu oraz w sprzedaży produktów bankowych.

Ofertujemy:
Umowa o pracę,
Możliwość pracy w prestiżowym projekcie,
Prowizje sprzedażowe,
Stabilne zatrudnienie,
Możliwość rozwoju w strukturach Banku.
Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Dodano dnia: 28-05-2018

LeasingTeam

Zobacz wszystkie oferty LeasingTeam

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy