Manager ds. Sprzedaży (branża bankowość)

Lokalizacja: Warszawa

Manager ds. Sprzedaży (branża bankowość) Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie, Polska) Branża: - Finanse / Ekonomia - Sprzedaż Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: wyższe Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Ze względu na dynamiczny rozwój naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska

realizacja planów sprzedażowych
budowanie portfela klientów w sektorze B2B (duże sieci globalne)
negocjowanie z partnerami oraz podpisywanie umów
obsługa klienta zgodnie z przyjętymi standardami
utrzymywanie długofalowych relacji z klientem
wyszukiwanie i przyciąganie partnerów z różnych segmentów rynku

Wymagania

min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań finansowych w dużych firmach
znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
sieć własnych kontaktów (retail)
rozwinięte umiejętności budowania relacji
determinacja i nastawienie na cel
umiejętność organizacji pracy własnej
zaangażowanie

Oferujemy:

bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa oraz system bonusowy)
dużą niezależność
możliwość rozwoju i awansu na stanowisko Kierownika Działu Sprzedaży
dołączenie do start-up, który dopiero się rozwija
szybki proces rekrutacyjny

Dodano dnia: 16-05-2018