Analityk finansowy

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji
i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Numer referencyjny: AF/C/2018
Miejsce pracy: Warszawa Włochy

Zakres zadań:
• Wsparcie działu finansowego i działu sprzedaży, poprzez zbieranie informacji, koordynowanie procesów forecastowych i dostarczanie analiz na potrzeby biznesu.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe z zakresu finansów i rachunkowości
• 2-3-letnie doświadczenia w finansach, w tym doświadczenie w pracy z systemami FK;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
• Bardzo dobrej znajomości MS Excel;
• Znajomość systemu Exact oraz bazy danych;
• Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz organizacji pracy.

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia;
• Pracę „od zaraz”;
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Pakiet benefitów (opieka medyczna);
• Stabilne zatrudnienie oraz przyjazną atmosferę w pracy.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres e-mail:
marlena.raczkowska@hropersonnel.com

Prosimy o umieszczenie w temacie wiadomości numeru referencyjnego oferty: AF/C/2018

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę HRO Personnel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Dodano dnia: 23-03-2018

HRO Personnel Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty HRO Personnel Sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy