Księgowy Projektu

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Zadania:

-Monitorowanie przychodów rozpoznanych w systemie ERP oraz postępu prac w projektach
-Udział w procesie budżetowania i aktualizacji projektów
-Dokonywanie transferów kosztów
-Księgowanie rezerw na koszty w projektach
-Czynności związane z finansowym zamknięciem miesiąca oraz roku
-Odpowiedzialność za prowadzenie dokumentacji projektowej
-Analiza marży brutto projektów
-Współpraca z kierownikami projektów i zespołami projektowymi
-Przygotowywanie faktur dla klientów
-Prowadzenie bieżących spraw administracyjno-finansowych dotyczących powierzonych projektów

Oczekiwania:

-Wykształcenie wyższe lub student na kierunku rachunkowość lub pokrewnym
-Doświadczenie w dziale księgowości w międzynarodowym środowisku mile widziane
-Zaawansowana znajomość MS Excel
-Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
-Dobra organizacja pracy
-Zdolności analityczne
-Znajomość systemu ERP (preferowany Oracle)
-Dyspozycyjność do pracy 30-40h tygodniowo
-Gotowość do pracy na zmianę popołudniową kilka dni w miesiącu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji: http://ch2m.adtrk.tw/tp/rj6.qulA.f-K

Dodano dnia: 12-03-2018

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy