spec. ds. kadr i płac

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Bezpośrednie

Firma Matrix Media Sp. z.o.o. poszukuje osoby, do której zadań należeć będzie obsługa miesięcznego procesu płacowego.

Specjalista ds. wynagrodzeń i rozliczeń płacowych
Miejsce pracy: Poznań (okolice), Suchy Las (pow. poznański)

Wymagania:
• min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• znajomość programu kadrowo-płacowego Comarch – Optima
• praktyczna znajomość obsługi programu Płatnik
• znajomość przepisów podatkowych, regulacji prawnych w zakresie kodeksu pracy oraz przepisów ZUS i potrącania składek (dot. naliczania i potrącania składek)
• samodzielność, odpowiedzialność i dokładność

Zakres obowiązków:
• zapewnienie płynnego funkcjonowania procesów płacowych (w tym: listy płac, dokumentacja zasiłkowa, deklaracje do ZUS, PFRON, PIT, GUS)

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Osoby spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie aplikacji CV

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych (Dz. Ustaw z 1997 r. nr 133, poz. 883).

Dodano dnia: 26-02-2018

Matrix Media Sp. Z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Matrix Media Sp. Z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy