Treasury Accountant

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Bezpośrednie

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy która posiada w Centrum Poznania SSC, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Treasure Accountant

Zakres obowiązków:
• codzienne uzgadnianie sald kont bankowych,
• codzienna kontrola kursów walutowych,
• procesowanie transakcji księgowych działu,
• udział w procesach związanych z zamknięciem miesiąca i roku
• kontrola interfejsu pomiędzy różnymi systemami,
• uzgadnianie sald/ księgowanie transakcji na kontach koncernowych,
• przygotowywanie miesięcznych raportów dla zarządu,
• udział w innych projektach związanych z pracą działu.

Wymagania:
• Około dwóch lat doświadczenia zawodowego w obszarze księgowości lub finansów w międzynarodowym środowisku
• wykształcenie wyższe (Finanse, Rachunkowość)
• doświadczenie w obszarze Treasury mile widziane,
• biegła znajomość języka angielskiego
• dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)
• wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Nasz Klient oferuje:
• umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
• przyjazną atmosferę w międzynarodowym środowisku pracy
• bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna i stomatologiczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie nauki w formie kursów i studiów)
• kursy językowe opłacane przez pracodawcę i odbywające się na terenie firmy
• atrakcyjną ścieżkę kariery w ramach międzynarodowego koncernu

Jeśli jesteś zainteresowana/y wyślij nam koniecznie swoje CV na adres ng@recruiters.com.pl

Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Wysyłając CV oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych

Dodano dnia: 21-02-2018

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy