Księgowa/wy

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Zakres obowiązków:
• dekretacja i księgowanie dokumentów,
• prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
• prowadzenie ewidencji środków trwałych i odpisów amortyzacyjnych,
• przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych,
• potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
• kontrola formalna, merytoryczna i rachunkowa dowodów księgowych,

Wymagania:
• wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość),
• minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
• praktyczna znajomość przepisów podatkowych CIT, VAT, PIT,
• znajomość przepisów o rachunkowości oraz umiejętność stosowania ich w praktyce,
• dobra znajomość j. angielskiego
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
• otwartość na nowe zadania, wyzwania, chęć pracy w dynamicznym otoczeniu,
• bardzo dobra organizacja pracy własnej,
• orientacja na cele i zadania, inicjatywa, chęć rozwoju,
Oferujemy:
• duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
• konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
• pakiet benefitów pracowniczych,
• komfortowe warunki pracy,
• dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników,

Dodano dnia: 21-02-2018

Cavatina GW Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Cavatina GW Sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy