Doradca klienta

Lokalizacja: Częstochowa

Miejsce pracy: Częstochowa (śląskie, Polska)
Nr ref.: 189072

iCredit Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej korporacji działającej w sektorze usług finansowych, będącej liderem w branży na obsługiwanych rynkach.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie lub umowę o współpracy.

  • Prowizyjny system wynagradzania.

  • Programy motywacyjne.

  • Elastyczny czas pracy.

  • Szkolenie wdrożeniowe przygotowujące do pracy.

  • Możliwość awansu.

Wymagania:

  • Komunikatywność i otwartość na klientów.

  • Dobra organizacja pracy własnej.

  • Doświadczenie w branży pożyczkowej - dodatkowy plus.

Obowiązki:

  • Sprzedaż pożyczek i obsługa klienta w miejscu jego zamieszkania.

  • Aktywne pozyskiwanie klientów.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”.

Dodano dnia: 12-02-2018

iCredit

Zobacz wszystkie oferty iCredit