Konsultant ds administracji i rekrutacji

Lokalizacja: Częstochowa

Miejsce pracy: Częstochowa (śląskie, Polska)
Nr ref.: KZS/01/2018

Branża:

Forma zatrudnienia: pełen etat

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• Rekrutacja i selekcja kandydatów
• Wdrożenia grup pracowniczych u Klienta
• Opieka i nadzór nad pracownikami tymczasowymi
• Rozliczanie czasu pracy pracowników tymczasowych
• Dbanie o pozytywne relacje z Klientami
• Raportowanie wyników do centrali

Wymagania:

• Znajomość prawa pracy oraz zagadnień związanych z pracą tymczasową
• Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
• Nastawienie na osiąganie celów i realizację zadań
• Zaangażowanie i samodzielność w działaniu

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Ciekawą i pełną wyzwań pracę przy tworzeniu i rozwijaniu projektów
• Niezbędne szkolenia i odpowiednie wdrożenie do pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Dodano dnia: 08-02-2018

Gi Group Sp z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Gi Group Sp z o.o.