Pracownik logistyki wewnętrznej

Lokalizacja: Częstochowa

Miejsce pracy: Częstochowa (śląskie, Polska)
Nr ref.: PLW/058/AOB

Branża:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego

  • Uprawnienia na wózki widłowe

  • Wykształcenie min. zawodowe

  • Rzetelność i chęć do pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie

  • Przejrzyste i stabilne warunki zatrudnienia

  • Wsparcie ze strony Konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów pracowniczych: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego

Dane kontaktowe:
Tel.: 698-862-566
Adres biura: ul. Niepodległości 20/22, p. 28A
Biuro czynne: pon. -czw., godz. 08:00 - 16:00; pt.: 8:00 - 13:00

Dodano dnia: 30-01-2018

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty ManpowerGroup Sp. z o.o.