Pracownik Techniczny, Częstochowa - Abra S.A.

Lokalizacja: Częstochowa

Miejsce pracy: Częstochowa (śląskie, Polska)
Nr ref.: PT

Branża:

- Obsługa klienta
- Praca fizyczna
- Sprzedaż

Forma zatrudnienia: pełen etat

Jesteśmy dużą, stabilną firmą, działającą w branży meblowej. Budujemy ogólnopolską sieć sprzedaży, dzięki ludziom, którzy tworzą Abrę.

Poszukujemy ludzi, z którymi po prostu chce się przebywać. Dla nas nie jest najważniejszy przebieg Twojego zatrudnienia, ale Ty sam - Twoja chęć do pracy i Twoje cenne doświadczenie życiowe.

Zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji.

Jeżeli:

  • Potrafisz uporządkować i zorganizować przestrzeń wokół siebie

  •  Lubisz rozmawiać z ludźmi i chętnie im pomagasz

  •  Poszukujesz swojego miejsca na dłużej

  • Masz dobrą kondycję fizyczną, a przeniesienie mebla nie stanowi dla Ciebie problemu

A jeśli do tego jeszcze:

  • Angażujesz się w swoje obowiązki

  • Samodzielnie montowałeś meble

Twoje zadania:

  • Montaż mebli ekspozycyjnych

  • Obsługa magazynu sklepowego

  • Rozładunek i załadunek dostaw

  • Wydawanie towaru Klientom

Oferujemy:

  • Umowę o pracę - pełny etat

  • Stabilne zatrudnienie

  • Stałe wynagrodzenie

  • Szkolenie stanowiskowe

  • Pakiet usług medycznych w prywatnej placówce (po 6 miesiącach od momentu zatrudnienia)

  • Rabaty na asortyment sklepu Abra

Chcemy Cię poznać. A Ty - Chcesz poznać nas?

Kliknij w przycisk ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje CV. Czekamy na Ciebie!

Dodano dnia: 16-01-2018

Abra S. A.

Zobacz wszystkie oferty Abra S. A.