Specjalista finansowy (m/k)

Agencja Pracy    Trenkwalder , Milewo-Rączki

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista finansowy (m/k) Miejsce pracy: Milewo-Rączki (Podlaskie, Polska) Nr ref.: a0t5800000DNhfsAAD Branża: Forma zatrudnienia: pełen etat Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Obowiązki:

  • udział w projektach mających na celu podniesienie efektywności kosztowej i procesowej oraz ograniczenie strat,
  • uczestnictwo w procesie raportowania na potrzeby rachunkowości zarządczej lokalnych wymagań prawnych, polegające na przygotowywaniu informacji i wprowadzaniu jej do systemów raportowania wraz przygotowywaniem komentarzy do poszczególnych pozycji,
  • udział w procesach zapewnienia kontroli w rozumieniu finansowym,
  • wsparcie właścicieli budżetów w przygotowywaniu prognoz oraz bieżącym rozwiązywaniu problemów w systemie SAP,
  • przygotowywanie komentarzy do różnic pomiędzy modułami raportowania (BPC i HFM),
  • identyfikowanie przyszłych odchyleń i oszczędności w kosztach operacyjnych,
  • śledzenie kompletności i poprawności kosztów, wiązanie rezerw kosztowych i ich rozliczanie,
  • inwentaryzacje - rozliczanie i kontrolę poprawności procesu.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w rachunkowości zarządczej,
  • precyzyjność, zdolności analityczne,
  • samodyscyplina (wywiązywanie się z ważnych zewnętrznych i wewnętrznych terminów),
  • umiejętność komunikacji i współpracy,
  • doskonała umiejętność obsługi komputera (MS Office, SAP),
  • dobra znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • bezpłatne posiłki,
  • bogaty pakiet szkoleń i dodatkowych benefitów.