Specjalista z j. niemieckim-Obsługa Procesu Księgowego

Bezpośrednie    Recruiters , Poznań

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy, która posiada w Poznaniu Centrum Usług Finansowo-Księgowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

WYMAGANIA:
• znajomość j. niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
• znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym, będzie dodatkowym atutem
• wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, matematyka, rachunkowość, finanse),
• znajomość obsługi programu MS Office,
• motywacja do pracy w księgowości, finansach,
• oferta skierowana jest zarówno do absolwentów, jak i osób z doświadczeniem zawodowym.

OBOWIĄZKI:
• realizacja procesów księgowych w jednym z obszarów: zobowiązania (AP), należności (AR),
• kontakt z klientami niemieckojęzycznymi z różnych krajów europejskich, udzielanie wyjaśnień, rozwiązywanie bieżących problemów,
• rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych, przygotowywanie raportów oraz analiz,
• praca w systemie SAP.

OFERUJEMY:
• prywatną opiekę medyczną ,
• pakiet szkoleń,
• koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia.

Aplikacje, z zaznaczoną nazwą stanowiska, proszę przesłać na adres ng@recruiters.com.pl